Policealne Studium Farmaceutyczne w Iławie - Technik farmaceutyczny, Iława Wyższa Szkoła Współpracy Międzynarodowej i Regionalnej w Bielsku Podlaskim
Studium: 
Rekrutacja  Informacje ogólne  Kontakt  Strona główna   Nawigator
Aktualności
Rekrutacja
Szkoły
O szkole
Forum
Zasoby
Inne
Ciekawe strony
 Ogłoszenia o pracę
Policealne Studium Medyczne w Iławie


Policealne Studium Medyczne w Iławie, prowadzone przez Stowarzyszenie "Stopka" istnieje od 2008 r. Jego siedziba mieści się w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Iławie przy ulicy Sienkiewicza 1.

Wszystkich, którzy pragną dobrze przygotować się do egzaminu zawodowego i pracy w zawodach technika farmaceutycznego i opiekuna medycznego zapraszamy do naszego studium. Nie ma ograniczeń wieku uczniów. Kandydaci powinni posiadać wykształcenie minimum średnie (w szkołach policealnych matura nie jest konieczna).
Uwaga !!! Nauka w zawodzie ratownika medycznego prowadzona jest jedynie na II roku. Decyzją ministra edukacji kierunek ten będzie wycofany ze szkół policealnych w roku 2014.

Wśród wykładowców studium są czynni zawodowo farmaceuci, lekarz, pielęgniarki i kompetentni nauczyciele. Dysponujemy profesjonalnie wyposażonymi pracowniami i placówkami do praktycznej nauki zawodu.

Gwarantujemy pełną realizację programów nauczania, umiarkowane czesne (patrz zakładka „rekrutacja”) i możliwość łączenia pracy zawodowej z nauką. Nie ma ograniczeń wiekowych słuchaczy.

Oferujemy naukę zawodowego języka obcego: angielskiego lub niemieckiego.
Dyplom OKE oraz europass (suplement do dyplomu w języku angielskim)umożliwią podjęcie pracy w Polsce i w innych krajach europejskich.

Wyróżnia nas już potwierdzona bardzo dobra zdawalność egzaminu zawodowego - 100% w tym roku na kierunkach technik farmaceutyczny i ratownik medyczny.

Strona internetowa Policealnego Studium Medycznego w Iławie


Nowy Przewodnik Kształcenia


Od września 2013 r. działa przy Policealnym Studium Medycznym w Iławie placówka kształcenia ustawicznego pod nazwą Nowy Przewodnik Kształcenia, która oferuje kursy i szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy.

Strona internetowa Nowego Przewodnika Kształcenia
Linki: tania książka  | księgarnia internetowa  | policealne studium farmaceutyczne  | technik farmacji  | filologia  | ekonomia  | rzekuń  | tanie książki  | joomla bip  | katalog
Augustów  Bochnia  Bydgoszcz  Chojnice  Ciechanów  Gdańsk  Gliwice  Iława  Jelenia Góra  Kętrzyn  Kluczbork  Koszalin  Kraków  Krosno  Krotoszyn  Lublin  Łomża  Olsztyn  Poznań  Skierniewice  Słupsk  Stargard Szczeciński  Szczecin  Warszawa Białołęka  Włocławek  Wrocław  Wyszków  Zielona Góra
Projekt techniczny i wykonanie serwisu: Tomasz Majewski
informacja o cookies