Aktualności

PRACA!

Apteka Natura w Grajewie zatrudni technika farmaceutycznego. Tel. 607 326 062, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policealna Szkoła Farmaceutyczna w Zielonej Górze

Nasza "Stopkowa" szkoła w Zielonej Górze w styczniu 2020 roku wypuściła kolejnych absolwentów!

Mamy ciągłość kształcenia i nowych słuchaczy, którzy wybrali naszą szkołę, zaufali doświadczeniu i fachowości - działamy nieprzerwanie od 2001 roku!

Uwieczniłyśmy historyczną chwilę - pierwszy samodzielnie wytworzony lek pd czujnym okiem prowadzącej zajęcia Pani Beaty.

Pozdrawiamy i zapraszamy! Dołączcie do nas!

Od maja nowy nabór!

Pełna informacja codziennie pod nr tel. 607245230 lub mailowo za pośrednictwem poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ty też możesz pracować w tym zawodzie!

Interesujesz się farmacją i chciałbyś pracować w aptece? Zapraszamy na kierunek technik farmaceutyczny. Jest to zawód medyczny, który umożliwia zatrudnienie w aptekach, punktach aptecznych, sklepach medyczno–zielarskich, zakładach farmaceutycznych i kosmetycznych, hurtowniach farmaceutycznych. Rynek pracy jest szeroki.

Szkoły Stopki prowadzone od 20 lat skupiają wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, nauka odbywa się w bardzo dobrze wyposażonych pracowniach. Nasze metody nauczania są wyjątkowo skuteczne, co potwierdzają m.in. wyniki egzaminów zawodowych, których zdawalność wynosi niemal 100%.

Przyjdź, przekonaj się, Twoja decyzja będzie właściwa!

Żegnaj!

Stoję jak człowiek Leonarda
Wpisany w koło
Dłonie moje
Całość moją
Odmierzyły
Głowę obracam
Na prawo
W ślad za sobą
Odchodzącym


A.S. (z tomu "Ja")


Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że 9 kwietnia 2020 r. odszedł od nas prof. Andrzej Strumiłło – wybitny malarz, rzeźbiarz, grafik, fotograf, poeta, pisarz, scenograf, Honorowy Ambasador Województwa Podlaskiego. Niestrudzony kurator międzynarodowych plenerów plastycznych organizowanych od 2003 roku przez Stowarzyszenie "Stopka", miał również ogromny wkład w tworzenie wystaw poplenerowych. Jego dorobek obejmuje ponad 120 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą, a także blisko 150 wydawnictw. Był autorem licznych tomików poezji (m.in. "Ja", "Sto", "Jak","Powidoki. Wiersze i zapiski z lat 1947-2019"), dzienników, pamiętników i słowno-fotograficznych opowieści ("Factum est", "Azja. Sacrum", "Dom"), a także graficznych opracowań tych książek. Laureat wielu odznaczeń, nagród i wyróżnień.
Człowiek obdarzony niezwykłą charyzmą i olbrzymim talentem, mentor wielu pokoleń artystów.

Żegnaj, Panie Profesorze, Drogi Przyjacielu!


 Zdj. Jerzy Chaberek

Szkoła Policealna Farmaceutyczna w Augustowie

Szkoła istnieje od 2011 r. Siedziba mieści się w Zespole Szkół Technicznych im. Gen. I. Prądzyńskiego w Augustowie, przy ulicy Tytoniowej 6.

Prowadzona jest przez Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze „Stopka''.

Nauka w zawodzie technika farmaceutycznego trwa 5 semestrów i kończy się zawodowym egzaminem państwowym przeprowadzonym przez Okregową Komisję Egzaminacyjną.
W dodatku słuchacz uzyskuje również dyplom europass, który umożliwia podjecie pracy nie tylko w Polsce, ale także w krajach Unii Europejskiej.
Co roku uczestniczymy w targach edukacyjnych.

Nasze pracownie, w których odbywają się zajęcia z technologii postaci leku i analizy leków.

Przyjdź, przekonaj się!

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

 

Wielkanoc 2020